O Rety Kobiety to portal, który powstał z pasji do piękna, kobiecej pielęgnacji i urody. To miejsce, tworzone przez kobiety z dedykacją dla kobiet. O Rety Kobiety to również platforma i przestrzeń, w której znajdziesz wiedzę, ciekawostki i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Poruszymy kwestie pielęgnacji, ale również zdrowia i jego wpływ na kondycję Twojej skóry, włosów i całego ciała.

Naszą redakcję tworzą pasjonatki urody, zdrowego trybu życia i specjalistki działające na co dzień w różnych dziedzinach. Naszą misją jest przekazanie dostępu do źródła rzetelnej i fachowej wiedzy, podpartej analizą, badaniami i doświadczeniem. Nie boimy się trudnych tematów i odważnie obalamy tabu, zapraszając Cię do dyskusji. Jesteśmy fankami zdrowia i szczęśliwego życia, dlatego tak ważne jest dla nas właściwe i holistyczne podejście do każdej z tych sfer.

Chcemy być Twoim punktem zwrotnym w podejściu do pielęgnacji i wsparciem w dostępie do wiedzy na temat zdrowia. Dlatego oprócz porad i cennych wskazówek, znajdziesz u nas rzetelne recenzje kosmetyków. Weźmiemy na warsztat produkty pielęgnacyjne, wskazując na ich wady i zalety. Podpowiemy, co powinno się znaleźć w Twojej kosmetyczce, a czego powinnaś unikać. W końcu podzielimy się z Tobą ciekawostkami i informacjami, za którymi stoi nasze kobiece doświadczenie. Dzięki wiedzy specjalistów i naszemu doświadczeniu chcemy pokazać każdej z Was najlepszy wybór tworząc rankingi.

Cieszymy się, że trafiłaś do nas i mamy nadzieję, że z nami zostaniesz. Naszą misją jest stworzenie miejsca kompletnego w informacje, a jednocześnie edukującego i inspirującego każdą z Was. Będziemy testować, sprawdzać, podejmować wyzwania pogłębiania najtrudniejszej wiedzy i dzielić się wszystkimi tajnikami, by każda z Was, była zdrowa, piękna i szczęśliwa.

Przyjemnej lektury!
Zespół O Rety Kobiety


oretykobiety-logo